3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Glamsbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Glamsbjerg er to af de nyeste boliger på markedet villaerne på Turupvej 141 og Rønnevej 9. Begge boliger tilbyder en moderne og rummelig livsstil i samme postnummerområde.
Villaen på Turupvej 141 udbydes til 1.695.000 DKK. Med et boligareal på 133 m² fordelt på 4 rum og en imponerende grund på 2.561 m², tilbyder denne bolig masser af plads til både indendørs og udendørs aktiviteter.
Rønnevej 9 præsenterer en prisvenlig løsning med en udbudspris på 1.095.000 DKK. Denne villa, der strækker sig over 117 m² også med 4 rum, ligger på en mindre grund på 1.004 m².
Begge villaer udgør attraktive muligheder for dem, der søger en ny start eller en investering i Glamsbjerg.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.