Voldtofte Vænge 14 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Glamsbjerg - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Glamsbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Glamsbjerg er der netop kommet to interessante boliger på markedet. For dem, der drømmer om livet på landet, findes der en rummelig landejendom på Voldtofte Vænge 14. Ejendommen strækker sig over en imponerende grund på 73.000 m².

Landejendommen tilbyder en bolig på 262 m² med seks værelser, hvilket giver masser af plads til at indrette sig. Den omfangsrige grund åbner for muligheder i form af landbrug eller store udendørs faciliteter.

En anden boligmulighed i Glamsbjerg er villaen på Nørregade 89. Med en boligstørrelse på 231 m² og også seks værelser, er denne villa en attraktiv mulighed for familier. Den ligger på en overskuelig grund på 1.806 m² og er prisfastsat til 2.195.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga